Hakkımızda

1983 yılında kurulan Durmuş Plastik SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 5000 m² alanda bilumum plastik torba üretimi yapmaktadır.Polietilenden film elde etmek için AYPE, HDPE, LDPE hammadde kullanmakta ve müşterinin belirlediği spesifikasyonlarda üretim yapmaktayız.


Şirketimizin öncelik verdiği konular, müşteri memnuniyetini azami düzeye çıkarmak için müşterinin ürünle ilgili spesifik taleplerini karşılarken ürünlerin güvenilir, dayanıklı, standartlara uygun, uygun maliyetle, kalite düzeyi yüksek üretim yapmayı amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin kalitenin devamlığını sağlamak için teknik & teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimi hızlandırmak ve çeşitlendirmek ayrıca ürünlerimizin çevre temizliğine katkısını vurgulamaya çalışmak öncelikli çabalarımızdandır.Yurt içi ve yurt dışı satış sonrası müşteri geri beslemesi konularında müşterilerimizle sürekli bağlantıda olarak kaliteye yön verilecektir. Şirket yönetimi müşteri memnuniyeti’ nin sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda kalite yönetim sisteminde sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarını destekleyecektir.